Teslimat ve İade Şartları

Teslimat Süreci

Seçtiğiniz ürünlerin kargoya teslim süresi 5 iş günüdür. Özel istekler üretim süreci gerektirdiğinden ek süreler oluşabilir. Bu durumda bilgi almak için iletişim kurunuz.

Satın Aldığınız Ürünü İade Etmek

Satın aldığınız ürünü  teslimat gününden sonra 14 takvim günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünleri iade ederken aşağıdaki belirtilen şartlara uygun olduğundan emin olunuz. Ürünü, içinde yer aldığı bütünlüğü bozulmamış ambalaj ve/veya kutu ile birlikte tarafınıza gönderilen faturayı da gönderiniz.

Sürat Kargo Acente Kodu: 1039059701

İade ile ilgili sorularınızı info@melisaerkol.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

İade Şartları

Tarafınıza ulaşan ürünlerin iadesi ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.

Bu aşamada ürünler kontrol edilerek iptal ve iade şartlarına uygunluğu doğrulanmaktadır. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış, etiketi sökülmüş veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenizin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı durumda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek seçilen taksit sayısı kadar ayda, ödemenin yaptığınız kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür bankanız tarafından belirlenmiştir.

Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Ürün İade Formu

İade işlemleriniz için aşağıdaki formu doldurunuz.

    Adınız

    E-posta

    Sipariş Kodunuz