BİYOGRAFİ

16 Ocak 1983 doğumlu Melisa Erkol, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesindeki eğitimi esnasında, BEYMEN markası bünyesinde görsel düzenleme sorumlusu olarak çalışma hayatına atıldı.

2005 yılında Nerobianco Design Studio markası altında Fransız Sokağındaki ofisini kurarak düğün organizasyonu ve vitrin tasarımı alanında şahsi çalışmalarına başladı. Ardından 2012 yılında MelisaErkol etiketiyle şapka ve gelin aksesuarı markası olarak tasarım dünyasındaki yerini aldı.

Çalışma hayatında önceliği her zaman sıradanlıktan uzak tasarımlar yapmak olan Melisa Erkol, uzun yıllardır gelin aksesuarları tasarlayan annesi Nazen Erkol’dan da ilham alarak kişiye özel şapka ve aksesuarlar tasarlamaya başladı.

Düğün, davet, resepsiyon gibi farklı organizasyonlar için ürünler tasarlayan Melisa Erkol; film, dizi ve koleksiyonlar için de ısmarlama çalışmalar yapmaktadır.

Özel tasarım şapka ve aksesuar alanında faaliyetine devam eden Melisa Erkol, tasarımlarıyla farklılık yaratıyor.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing.

View Our Latest News
Quote 2

Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.

Coco Chanel
Quote

All fashion brands are about looking good. Being Human is also about doing good. And you can do good by the simple act of slipping into a t-shirt or a pair of jeans.

Salman Khan
ÇALIŞMA SAATLERİ

PAZARTESİ – CUMA

09:00 ~ 19.00

CUMA – CUMARTESİ

09:00 ~ 14.00